0201N120G500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201N120G500CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0201
Fitxak: 0201N120G500CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0201N120G500CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201N120G500CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1090260 pcs Datuen fitxa 0201N120G500CT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1134-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 12pF eskaerak General Purpose