SMDID03100QA00MS00
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMDID03100QA00MS00
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220
Fitxak: SMDID03100QA00MS00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
SMDID03100QA00MS00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMDID03100QA00MS00 fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208375 pcs Datuen fitxa SMDID03100QA00MS00.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 1928-1829
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 140°C Muntaketa mota Surface Mount
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose