MKS2D031001A00MSSD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKS2D031001A00MSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC RAD
Fitxak: MKS2D031001A00MSSD.pdf
  • Mezua
MKS2D031001A00MSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKS2D031001A00MSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232100 pcs Datuen fitxa MKS2D031001A00MSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1656
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF