MKS0B041000F00KSC9
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKS0B041000F00KSC9
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 50VDC RAD
Fitxak: MKS0B041000F00KSC9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MKS0B041000F00KSC9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKS0B041000F00KSC9 fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 50VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91645 pcs Datuen fitxa MKS0B041000F00KSC9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.217" W (4.60mm x 5.50mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1598
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 1µF