MKP1O141507H00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKP1O141507H00KSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RAD
Fitxak: MKP1O141507H00KSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MKP1O141507H00KSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKP1O141507H00KSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19376 pcs Datuen fitxa MKP1O141507H00KSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 600V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1448
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.791" (45.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF