FKP2O106801G00HSSD
WIMAWIMA
FKP2O106801G00HSSD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKP2O106801G00HSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 680PF 2.5% 1KVDC RAD
Fitxak: FKP2O106801G00HSSD.pdf
  • Mezua
FKP2O106801G00HSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKP2O106801G00HSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 680PF 2.5% 1KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223276 pcs Datuen fitxa FKP2O106801G00HSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±2.5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.217" W (7.20mm x 5.50mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1296
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 680pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 680pF