FKP1X004705A00JSSD
WIMAWIMA
FKP1X004705A00JSSD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKP1X004705A00JSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 470PF 5% 4000VDC RAD
Fitxak: FKP1X004705A00JSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FKP1X004705A00JSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKP1X004705A00JSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 470PF 5% 4000VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129428 pcs Datuen fitxa FKP1X004705A00JSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 4000V (4kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.197" W (26.50mm x 5.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1193
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 470pF Film Capacitor 700V 4000V (4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 470pF