FKP1U001004B00JSSD
WIMAWIMA
FKP1U001004B00JSSD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKP1U001004B00JSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RAD
Fitxak: FKP1U001004B00JSSD.pdf
  • Mezua
FKP1U001004B00JSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKP1U001004B00JSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 100PF 5% 2KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132708 pcs Datuen fitxa FKP1U001004B00JSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1167
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 100pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 100pF