FKP1G031506B00JSSD
WIMAWIMA
FKP1G031506B00JSSD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FKP1G031506B00JSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: FKP1G031506B00JSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FKP1G031506B00JSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FKP1G031506B00JSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59223 pcs Datuen fitxa FKP1G031506B00JSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1928-1071
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF