DCP4L054007ID4MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCP4L054007ID4MSSD
Fabrikatzaileak / Marka: WIMA
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 40UF 20% 800VDC RAD
Fitxak: DCP4L054007ID4MSSD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DCP4L054007ID4MSSDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCP4L054007ID4MSSD fabrikatzailea WIMA
deskribapena CAP FILM 40UF 20% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9015 pcs Datuen fitxa DCP4L054007ID4MSSD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 1.220" W (41.50mm x 31.00mm) Series -
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 1928-1015
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.811" (46.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.3 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 40µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 40µF eskaerak Automotive; DC Link, DC Filtering