CDR31BP151BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR31BP151BKZPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BP151BKZPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Vitramon
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BP 0805
Fitxak: CDR31BP151BKZPAT.pdf
  • Mezua
CDR31BP151BKZPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BP151BKZPAT fabrikatzailea Vishay Vitramon
deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 390673 pcs Datuen fitxa CDR31BP151BKZPAT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC P (0.1%) Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 150pF Lodiera (Max) BP
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak CDR31BP151BKZPAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.051" (1.30mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 150pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BP 0805