CDR02BX223AMZMAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX223AMZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR02BX223AMZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Vitramon
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805
Fitxak: CDR02BX223AMZMAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDR02BX223AMZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR02BX223AMZMAT fabrikatzailea Vishay Vitramon
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 321836 pcs Datuen fitxa CDR02BX223AMZMAT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC M (1%) Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 0.022µF Lodiera (Max) BX
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR02 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1805 (4512 Metric) Beste izenak CDR02BX223AMZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.055" (1.40mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V 20% BX 1805