CDR01BX151BKZMAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX151BKZMAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR01BX151BKZMAT
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Vitramon
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805
Fitxak: CDR01BX151BKZMAT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDR01BX151BKZMATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR01BX151BKZMAT fabrikatzailea Vishay Vitramon
deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 371381 pcs Datuen fitxa CDR01BX151BKZMAT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC M (1%) Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 150pF Lodiera (Max) BX
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR01 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak CDR01BX151BKZMAT-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.055" (1.40mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Military Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 150pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 150PF 100V 10% BX 0805