VLMY32ABBB-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLMY32ABBB-GS08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED YELLOW 4PLCC SMD
Fitxak: VLMY32ABBB-GS08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
VLMY32ABBB-GS08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLMY32ABBB-GS08 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED YELLOW 4PLCC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 378780 pcs Datuen fitxa VLMY32ABBB-GS08.pdf
Uhin - gailurra - Uhin - dominatzailea 588nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.85V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 4-PLCC Tamaina / dimentsioa 3.20mm L x 2.80mm W
Series VLM.32 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-PLCC Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Balorazioa 2125mcd
Lentearen gardentasuna - Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 2.40mm
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 2.10mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Yellow 588nm LED Indication - Discrete 1.85V 4-PLCC Uneko - Test 50mA