VLMV3100-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLMV3100-GS18
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED GREEN/RED CLEAR 3PLCC SMD
Fitxak: VLMV3100-GS18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
VLMV3100-GS18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLMV3100-GS18 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED GREEN/RED CLEAR 3PLCC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 683585 pcs Datuen fitxa VLMV3100-GS18.pdf
Uhin - gailurra 565nm Green, 635nm Red Uhin - dominatzailea 571nm Green, 620nm Red
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.2V Green, 2V Red Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 3-PLCC Tamaina / dimentsioa 3.00mm L x 2.80mm W
Series VLM.3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-SMD, J-Lead Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Balorazioa 8mcd Green, 10mcd Red
Lentearen gardentasuna Clear Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 2.40mm
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 1.85mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Green, Red 571nm Green, 620nm Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2V Red 3-SMD, J-Lead Uneko - Test 10mA Green, 10mA Red