VLMS21H2L1-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMS21H2L1-GS08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLMS21H2L1-GS08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR SMD MINILED SMD
Fitxak: VLMS21H2L1-GS08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
VLMS21H2L1-GS08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLMS21H2L1-GS08 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED RED CLEAR SMD MINILED SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 961198 pcs Datuen fitxa VLMS21H2L1-GS08.pdf
Uhin - gailurra 640nm Uhin - dominatzailea 628nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea SMD MiniLED Tamaina / dimentsioa 2.20mm L x 1.40mm W
Series MiniLED Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak VLMS21H2L1-GS08-ND
VLMS21H2L1-GS08TR
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Balorazioa 9mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 1.40mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red 628nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
Uneko - Test 10mA konfigurazioa Standard