VLMK3100-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMK3100-GS18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLMK3100-GS18
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Fitxak: VLMK3100-GS18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
VLMK3100-GS18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLMK3100-GS18 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED RED CLEAR 2PLCC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993821 pcs Datuen fitxa VLMK3100-GS18.pdf
Uhin - gailurra 643nm Uhin - dominatzailea 630nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.9V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 2-PLCC Tamaina / dimentsioa 3.00mm L x 2.80mm W
Series VLM3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Balorazioa 50mcd
Lentearen gardentasuna Clear Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 2.40mm
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 1.85mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Red 630nm LED Indication - Discrete 1.9V 2-SMD, J-Lead Uneko - Test 10mA