VDMR10C0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VDMR10C0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDMR10C0
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 7SEG 10MM SUPER RED C.C
Fitxak: VDMR10C0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mezua
VDMR10C0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDMR10C0 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena DISPLAY 7SEG 10MM SUPER RED C.C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136608 pcs Datuen fitxa VDMR10C0.pdf
Uhin - gailurra 639nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V
Tamaina / dimentsioa 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) Series VDM.10.0
Power Dissipation (Max) 70mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-SMD, No Lead Beste izenak VDMR10C0TR
Karaktere kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 0.65mcd Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bistaratze mota 7-Segment Digit / Alfa Tamaina 0.39" (10.00mm)
Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead Uneko - Test 20mA