TLUO2401-AS12
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLUO2401-AS12
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H
Fitxak: TLUO2401-AS12.pdf
  • Mezua
TLUO2401-AS12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLUO2401-AS12 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED RED DIFFUSED 1.8MM T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4258 pcs Datuen fitxa TLUO2401-AS12.pdf
Uhin - gailurra 630nm Uhin - dominatzailea 618nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V Angeluen ikuspegia 40°
Hornitzaileen gailuen paketea 1.8mm Miniplast Tamaina / dimentsioa 3.30mm L x 2.40mm W
Series - Pakete / kasua Radial
Muntaketa mota Through Hole Millicandela Balorazioa 10mcd
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 1.80mm
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 3.60mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Red 618nm LED Indication - Discrete 2V Radial Uneko - Test 20mA