TLSV5100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLSV5100
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED GREEN/RED DIFFUSED T/H
Fitxak: TLSV5100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TLSV5100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLSV5100 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED GREEN/RED DIFFUSED T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142983 pcs Datuen fitxa TLSV5100.pdf
Uhin - gailurra 565nm Green, 635nm Red Uhin - dominatzailea 569nm Green, 619nm Red
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.4V Green, 2V Red Angeluen ikuspegia 100°
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 5.00mm L x 2.50mm W
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 3 Lead, Formed Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 1mcd Green, 1mcd Red
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 5.00mm x 2.50mm
Lente kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 14.20mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Green, Red 569nm Green, 619nm Red LED Indication - Discrete 2.4V Green, 2V Red Radial - 3 Lead, Formed Uneko - Test 10mA Green, 10mA Red
konfigurazioa Common Cathode Kolore Green, Red
Oinarriaren zati kopurua TLS5100
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TLS850F0TAV50ATMA1
TLS850F0TAV50ATMA1
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 500MA TO263-7
Stockean: 83582 pcs
Deskarga: TLS850F0TAV50ATMA1.pdf
RFQ
TLS850B0TEV33ATMA1
TLS850B0TEV33ATMA1
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 1.1A TO252-5
Stockean: 134277 pcs
Deskarga: TLS850B0TEV33ATMA1.pdf
RFQ
TLSHVACR1
TLSHVACR1
fabrikatzaileak: TPI (Test Products International)
deskribapena: HVAC/R TEST LEAD KIT
Deskarga:
TLS850D0TEV33ATMA1
TLS850D0TEV33ATMA1
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5
Deskarga: TLS850D0TEV33ATMA1.pdf
TLS850D0TEV50ATMA1
TLS850D0TEV50ATMA1
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 500MA TO252-5