TLMK3100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMK3100-GS08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLMK3100-GS08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Fitxak: TLMK3100-GS08.pdf
  • Mezua
TLMK3100-GS08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLMK3100-GS08 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED RED CLEAR 2PLCC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3802 pcs Datuen fitxa TLMK3100-GS08.pdf
Uhin - gailurra 643nm Uhin - dominatzailea 630nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.9V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea 2-PLCC Tamaina / dimentsioa 3.00mm L x 2.80mm W
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 751-1173-1
TLMK3100GS08
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Balorazioa 18mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 2.40mm Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 1.85mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red 630nm LED Indication - Discrete 1.9V 2-SMD, J-Lead
Uneko - Test 10mA konfigurazioa Standard