TLMB2100-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TLMB2100-GS08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLMB2100-GS08
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena LED BLUE CLEAR SMD MINILED SMD
Fitxak: TLMB2100-GS08.pdf
  • Mezua
TLMB2100-GS08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLMB2100-GS08 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena LED BLUE CLEAR SMD MINILED SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5631 pcs Datuen fitxa TLMB2100-GS08.pdf
Uhin - gailurra 428nm Uhin - dominatzailea 465nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.9V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea SMD MiniLED Tamaina / dimentsioa 2.20mm L x 1.40mm W
Series MiniLED Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak 751-1157-6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Balorazioa 7mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 1.40mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Blue 465nm LED Indication - Discrete 3.9V 2-SMD, J-Lead
Uneko - Test 10mA konfigurazioa Standard