TCMT4600T0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCMT4600T0
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 3.75KV 4CH TRANS 16SOP
Fitxak: TCMT4600T0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TCMT4600T0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCMT4600T0 fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena OPTOISO 3.75KV 4CH TRANS 16SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110494 pcs Datuen fitxa TCMT4600T0.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 70V Tentsioa - isolamendua 3750Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.35V Vce saturazioa (Max) 300mV
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) 6µs, 5µs Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 3µs, 4.7µs
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Irteerako mota Transistor Beste izenak TCMT4600T0-ND
TCMT4600T0TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Kanalen kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota AC, DC
Deskribapen zehatza Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 4 Channel 16-SOP Uneko transferentzia-erlazioa (min) 80% @ 5mA
Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) 300% @ 5mA Uneko - Irteera / Kanala 50mA
Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 60mA