TCET1600G
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCET1600G
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4DIP
Fitxak: TCET1600G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TCET1600Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCET1600G fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 609391 pcs Datuen fitxa TCET1600G.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 70V Tentsioa - isolamendua 5300Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.25V Vce saturazioa (Max) 300mV
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) 6µs, 5µs Hornitzaileen gailuen paketea 4-DIP
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 3µs, 4.7µs
Packaging Tube Pakete / kasua 4-DIP (0.400", 10.16mm)
Irteerako mota Transistor Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota AC, DC Deskribapen zehatza Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 1 Channel 4-DIP
Uneko transferentzia-erlazioa (min) 20% @ 5mA Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) 300% @ 5mA
Uneko - Irteera / Kanala 50mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 60mA