ILQ55-X009T
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
ILQ55-X009T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ILQ55-X009T
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD
Fitxak: 1.ILQ55-X009T.pdf2.ILQ55-X009T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
ILQ55-X009Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ILQ55-X009T fabrikatzailea Vishay / Semiconductor - Opto Division
deskribapena OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49055 pcs Datuen fitxa 1.ILQ55-X009T.pdf2.ILQ55-X009T.pdf
Tentsioa - Irteera (Max) 55V Tentsioa - isolamendua 5300Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.25V Vce saturazioa (Max) 1V
Aktibatu / Itzali denbora (tipoa) - Hornitzaileen gailuen paketea 16-SMD
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 10µs, 35µs
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SMD, Gull Wing
Irteerako mota Darlington Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota DC Deskribapen zehatza Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 4 Channel 16-SMD
Uneko transferentzia-erlazioa (min) 100% @ 10mA Uneko transferentzia-erlazioa (gehienez) -
Uneko - Irteera / Kanala 125mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 60mA