Y607131R5000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y607131R5000Q0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y607131R5000Q0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 31.5 OHM .3W .02% RADIAL
Fitxak: Y607131R5000Q0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y607131R5000Q0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y607131R5000Q0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 31.5 OHM .3W .02% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4944 pcs Datuen fitxa Y607131R5000Q0L.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series HZ Erresistentzia 31.5 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 31.5 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil