Y607110R5000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y607110R5000A9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y607110R5000A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 10.5 OHM 0.3W 0.05% RADIAL
Fitxak: Y607110R5000A9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y607110R5000A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y607110R5000A9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 10.5 OHM 0.3W 0.05% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6492 pcs Datuen fitxa Y607110R5000A9L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series HZ Erresistentzia 10.5 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10.5 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil