Y4733100R000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4733100R000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y4733100R000B0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 471 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y4733100R000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4733100R000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 471 pcs Datuen fitxa Y4733100R000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series HZ Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil