Y47281K01000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y47281K01000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.01K OHM 1.5W 1% AXIAL
Fitxak: Y47281K01000F0L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 825 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y47281K01000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y47281K01000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.01K OHM 1.5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 825 pcs Datuen fitxa Y47281K01000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series HZ Erresistentzia 1.01 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.01 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil