Y472610R0000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y472610R0000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 1W .1% AXIAL
Fitxak: Y472610R0000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y472610R0000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y472610R0000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 10 OHM 1W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1301 pcs Datuen fitxa Y472610R0000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series HZ Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil