Y472585R0000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y472585R0000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 85 OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: Y472585R0000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y472585R0000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y472585R0000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 85 OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1480 pcs Datuen fitxa Y472585R0000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 85 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 85 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil