Y472540R0000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y472540R0000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 40 OHM 3/4W .1% AXIAL
Fitxak: Y472540R0000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y472540R0000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y472540R0000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 40 OHM 3/4W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1940 pcs Datuen fitxa Y472540R0000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 40 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 40 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil