Y47251K50000B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y47251K50000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 3/4W .1% AXIAL
Fitxak: Y47251K50000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y47251K50000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y47251K50000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.5K OHM 3/4W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1930 pcs Datuen fitxa Y47251K50000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil