Y4725100R000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4725100R000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 3/4W 1% AXIAL
Fitxak: Y4725100R000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y4725100R000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4725100R000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 3/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1459 pcs Datuen fitxa Y4725100R000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Series HZ Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil