Y470047R5000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y470047R5000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 47.5 OHM 1% 0.3W RADIAL
  • Mezua
Y470047R5000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y470047R5000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 47.5 OHM 1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6256 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Series AUR Erresistentzia 47.5 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47.5 Ohms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil