Y4700100R100B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4700100R100B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100.1 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y4700100R100B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4700100R100B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100.1 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6037 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Series AUR Erresistentzia 100.1 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100.1 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil