Y447558K3000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y447558K3000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 58.3KOHM 0.1% 0.15W 1510
Fitxak: Y447558K3000B0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y447558K3000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y447558K3000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 58.3KOHM 0.1% 0.15W 1510 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16944 pcs Datuen fitxa Y447558K3000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1510 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Series V15X10PT Erresistentzia 58.3 kOhms
Energia (Watts) 0.15W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 58.3 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil