Y4086100R000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4086100R000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRSG2512 100R00 TCR2.5 1.0% S T
Fitxak: Y4086100R000F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y4086100R000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4086100R000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRSG2512 100R00 TCR2.5 1.0% S T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1974 pcs Datuen fitxa Y4086100R000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series FRSG Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Strip
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil