Y4078103R902T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4078103R902T0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4078103R902T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 103.902OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y4078103R902T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y4078103R902T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4078103R902T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 103.902OHM 0.3W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3487 pcs Datuen fitxa Y4078103R902T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea 0.0ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Series VHP101 Erresistentzia 103.902 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.43mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 103.902 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil