Y407640R0000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y407640R0000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRFC2512 40R000 TCR0.2 1.0% S W
Fitxak: Y407640R0000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y407640R0000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y407640R0000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRFC2512 40R000 TCR0.2 1.0% S W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3629 pcs Datuen fitxa Y407640R0000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Series FRFC Erresistentzia 40 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 40 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil