Y406682K5000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y406682K5000Q0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRSH2512 82K500 TCR2.5 0.02% B T
Fitxak: Y406682K5000Q0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y406682K5000Q0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y406682K5000Q0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRSH2512 82K500 TCR2.5 0.02% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1227 pcs Datuen fitxa Y406682K5000Q0R.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series FRSH Erresistentzia 82.5 kOhms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Strip
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82.5 kOhms ±0.02% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil