Y4066100R000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4066100R000F0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4066100R000F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 1% 1.2W 2512
Fitxak: Y4066100R000F0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
Y4066100R000F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4066100R000F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 100 OHM 1% 1.2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6273 pcs Datuen fitxa Y4066100R000F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series FRSH Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak Y4066-100ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil