Y406316K7500B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y406316K7500B0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y406316K7500B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.75KOHM 0.1% 1/2W 1206
Fitxak: Y406316K7500B0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y406316K7500B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y406316K7500B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
Kopurua eskuragarri 10391 pcs Datuen fitxa Y406316K7500B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series FRSH Erresistentzia 16.75 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 16.75 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil