Y40451K50000B0W
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y40451K50000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/20W 0505
Fitxak: Y40451K50000B0W.pdf
  • Mezua
Y40451K50000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y40451K50000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/20W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 23333 pcs Datuen fitxa Y40451K50000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Series V5X5PT Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tray
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil