Y40232K50000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y40232K50000B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRSM1206 2K5000 TCR0.2 0.1% S T
Fitxak: Y40232K50000B9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y40232K50000B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y40232K50000B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRSM1206 2K5000 TCR0.2 0.1% S T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2435 pcs Datuen fitxa Y40232K50000B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series FRSM Erresistentzia 2.5 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Strip
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.5 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil