Y40211K04000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y40211K04000T0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena FRSM0603 1K0400 TCR0.2 0.01% B W
Fitxak: Y40211K04000T0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y40211K04000T0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y40211K04000T0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena FRSM0603 1K0400 TCR0.2 0.01% B W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4031 pcs Datuen fitxa Y40211K04000T0W.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series FRSM Erresistentzia 1.04 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.04 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil