Y4017100R000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4017100R000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 1% 1/2W 2010
Fitxak: Y4017100R000F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y4017100R000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4017100R000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 100 OHM 1% 1/2W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12157 pcs Datuen fitxa Y4017100R000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Series FRST Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil