Y4013415R000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y4013415R000B9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 415 OHM 0.1% 1/10W 0603
Fitxak: Y4013415R000B9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y4013415R000B9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y4013415R000B9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 415 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14660 pcs Datuen fitxa Y4013415R000B9W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2.5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series FRST Erresistentzia 415 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 415 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil