Y21231R20000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y21231R20000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VPR221SZ 1R2000 1.0%
Fitxak: Y21231R20000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y21231R20000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y21231R20000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VPR221SZ 1R2000 1.0% Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2242 pcs Datuen fitxa Y21231R20000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Series VPR221SZ Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil