Y175915R6000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y175915R6000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 15.6 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y175915R6000B9L.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 548 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y175915R6000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y175915R6000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 15.6 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 548 pcs Datuen fitxa Y175915R6000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Series HZ Erresistentzia 15.6 Ohms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15.6 Ohms ±0.1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil